5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6110
Jan Knikker (1889-1957)

'Gezicht op Kortenhoef'

paneel, gesign. r.o., 40 x 50 cm.

Taxatie: € 160 - € 220
Hamerprijs: