Bloemen in een vaas
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., herkomst: Christies Amsterdam, 7 sept 2010, lot nr. 317, 26 x 20 cm.
Jankel Adler (1895-1949) Flowers in a pink vase signed 'Adler' (lower right) ink, watercolour and wax crayons on paper 26 x 20.5 cm.
Hamerprijs: € 1.700