Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, ca. 1700,
met Kakiemon stijl decor van tijger bij rotsformatie, de gelobde rand met vakwerk. Gemerkt met zegelmerk (twee randschilfers)
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 960
Hamerprijs: € 960