Roy Lichtenstein (1923-1997)
seriegrafie, niet ingelijst
Herkomst: Piero and Giuliana Dorazio collection, Extra Moenia, Todi - Italy
Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 7.600
Hamerprijs: € 7.600