5054
Catalogusnummer: 5054
Roy Lichtenstein (1923-1997)

'Brushstroke'

seriegrafie, niet ingelijst

58 x 73 cm.

gesign. r.o., H.C.

Herkomst: Piero and Giuliana Dorazio collection, Extra Moenia, Todi - Italy

Taxatie: € 3.000 - 5.000
Hamerprijs: € 7.600

Hamerprijs: € 7.600