0099971561
Catalogusnummer: 5051
Enrico Castellani (1930-2017)

Zonder titel

seriegraphie, niet ingelijst

42 x 50 cm.

gesign. r.o., 1967, mogelijk proefdruk met verso lijnen getekend in potlood

Herkomst: Piero and Giuliana Dorazio collection, Extra Moenia, Todi - Italy, a gift from Castellani tot he present owner when she visited the artist him at his Castello di Celleno. The consigner knew many artists through Giuliana en Piero Dorazio.

Taxatie: € 2.000 - 4.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000