6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6503
Italiaanse school, 18e eeuw
Paar landschappen
olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Italian school, 18th century, oil on canvas
Taxatie: € 700 - € 900
Hamerprijs: