6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6454
Franse school, 18e eeuw

Stilleven met buste, kan en fles

doek, 13 x 11,5 cm.

French school, 18th century, oil on canvas

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: