Doris Groeneveld (1938-2016)
'New Zealand' / In Memoriam (1979)
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 2000, 36 x 45 cm. en object, gesign., 40 x 47 x 10 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50