Catalogusnummer: 2172
Holland, eikenhouten met fijnhouten gefineerde tafellessenaar, 18e eeuw;

Uitgevoerd met decoratie van bloemenvaas op de klep, zijkanten met bloemen, de schuine achterzijde met gekroond heraldische wapen met twee ooievaars. Interieur met vergulde gestempeld papier. Ijzeren slot, sleutel en scharnieren.

h. 18 cm, b. 28 cm, d. 27 cm

Taxatie: € 700 - € 900
Hamerprijs: