15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
A. D. Copier (1901-1991), helder glazen schaal met tin craquelé, circa 1930,
gemerkt met etsmerk 'serica copier'.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60