15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
C.J. Lanooy, twee groen glazen vazen, w.o. annagroen, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1920
beide gemerkt. (annagroene vaas met beschadigde hals)
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40