Catalogusnummer: 4882
Toon Kelder (1894-1973)
Slapend jongetje
houtskool en aquarel
40 x 29 cm.
gesign. l.o., '28
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90