15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Drie glazen vazen; helder glazen vaas met tin craquelé en turquoise hals, groen glazen vaas ontwerp A.D. Copier, en vaas met ingeslagen rand en tin craquelé
(vaas Copier afgeslepen rand)
Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160