15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2656
Hildo Krop (1884-1970), bruin gepatineerd bronzen sculptuur; zittend echtpaar; circa 1926;

Achterzijde gesigneerd Hildo Krop, zijkant met initialen HK.

h. 23 cm, b. 21,5 cm, d. 16,5 cm

Herkomst: Uit collectie van dochter van Hildo Krop. De huidige eigenaresse was goede bekende van de dochter van Hildo Krop. Zij erfde dit stuk na de dood van de dochter van Hildo Krop.

Taxatie: € 6.000 - € 8.000
Huidig bod: € 6.000
Hamerprijs: € 6.000

Hamerprijs: € 6.000