5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6194
Tini van Doornik (1901-1980)

Berglandschap. Hierbij aquarel door J. Gregoire, stilleven

krijt, gesign., '65, 40 x 57 cm. en aquarel, 40 x 30 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Hamerprijs: