6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5166
Inez van Lamsweerde (geb. 1963) en Vinoosh Matadin (geb. 1961)

'B. Dreaming'

zeefdruk, niet ingelijst

58 x 58 cm.

gesign., 80/140

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: