6e zitting - Donderdag 11 juni 14.00 uur : 5000-5222 - Moderne kunst uit diverse particuliere collecties
Catalogusnummer: 5166
Inez van Lamsweerde (geb. 1963) en Vinoosh Matadin (geb. 1961)
'B. Dreaming'
zeefdruk, niet ingelijst
58 x 58 cm.
gesign., 80/140
Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: