6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6538
Herbert Fiedler (1891-1962)

Poppenkast op de Dam

gouache, gesign. r.o. met stempel, 63 x 47 cm.

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: