15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Eja Siepman van den Berg (geb. 1943), zwart gepatineerd bronzen sculptuur, 'Tors van jonge vrouw', 1980;
Achterzijde gesigneerd 'Eja' en gedateerd '80. Uitgevoerd door Bronsgietery Binder. Geheel geplaatst op wit gelakte houten zuil.
h. 39,5 cm, incl. zuil: 121 cm
Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000