6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6549
Jacoba Surie (1879-1970)
Stilleven met fruit
doek, gesign. l.o., 44 x 53 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775
Hamerprijs:
€ 775