15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2681
Jan van der Vaart (1931-2000), bronskleurig geglazuurde aardewerk multiple vaas, 1997;

Gemerkt vd Vaart, 'wiel' en 97.

h. 29,5 cm, b. 12,5 cm, d. 8 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460