6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6542
Toegeschreven aan Willem van Leusden (1886-1974)

'Studie voor Jean sous terre, a la mal de terre'

aquarel, gesign. m.o., '40, 50 x 40 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: