6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Toegeschreven aan Willem van Leusden (1886-1974)
'Studie voor Jean sous terre, a la mal de terre'
aquarel, gesign. m.o., '40, 50 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140