Catalogusnummer: 5121
Ina van Zyl (geb. 1971)

'Endless'

litho

50 x 40 cm.

gesign. r.o., '08, 6/60

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40