Catalogusnummer: 5121
Ina van Zyl (geb. 1971)
'Endless'
litho
50 x 40 cm.
gesign. r.o., '08, 6/60
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Hamerprijs:
€ 40