China,blauw-wit porseleinen schotel, vroeg 18e eeuw,
met decor van planten bij rotsformatie rond circel. Gemerkt met artemisiablad
Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600