5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904)
litho. gesign. r.o., 88/100, 28 x 21 cm.
lithograph, signed lower right
Taxatie: € 80 - € 140
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160