20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1199
Diverse kettingen, 19e/20e eeuw;

w.o. malachiet kralenketting met vergulde tussenstukken en Indische noten kralenketting met filigraan zilver.

[zkj]

Taxatie: € 100 - € 150
Hamerprijs: