20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Portugal, in hoog reliëf gestoken eikenhouten wand- of plafondornament, 18e eeuw;
Wit geschilderd. Naar verluidt uit Portugese kerk.
Taxatie: € 40 - € 60
Hamerprijs: