15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
John Rädecker (1885-1956), zandstenen sculptuur 'Gevleugelde Vrouwenkop', 1935.
Zijkant gesigneerd dmv monogram 'JR'. Staande op latere cilindrische sokkel.
h. 55 cm, d. 51 cm, l. 85 cm
Literatuur: Ype Koopmans, John Rädecker, Ia-130, blz 322-323
Taxatie: € 50.000 - € 70.000
Hamerprijs: