Catalogusnummer: 6956
Guido Molinari (1933-2004)

Untitled

litho, gesign., 23/30, 1992, 80 x 60 cm.

[map]

lithograph, signed and numbered 23/30

Taxatie: € 300 - € 600
Hamerprijs: