15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2675
Max Bill (1908-1994), wit acryl sculptuur, '3-8 eck',

gesigneerd en genummerd 68/80.

h. 5,5 cm, b. 10 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340