15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2688
A. D. Copier (1901-1991), goudgeel glazen vaas, ontwerp 1935;

Uitgevoerd met verticaal optiek en tin craquelé. Hierbij goudgeel glazen schaal met tin craquelé, Uitvoering glasfabriek Leerdam (beide met chips)

h. 24,5 cm, diam. 25 cm, schaal diam. 27 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260