Delft, vijfendertig polychroom geschilderde aardewerk tegels, 17e eeuw;
Allen met voorstelling van tulpen in ruit. Fleur de lys in de hoeken.
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500