Arie Smit (1916-2016)
gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur en datering, herkomst: verkregen direct van de kunstenaar op Bali
Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.300
Hamerprijs: € 2.300