Catalogusnummer: 4926
Arie Smit (1916-2016)

'Village in Bali'

30 x 40 cm.

gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur en datering, herkomst: verkregen direct van de kunstenaar op Bali

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 2.300
Hamerprijs: € 2.300

Hamerprijs: € 2.300