020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4928
Han Snel (1925-1998)
Indonesisch landschap
doek
17 x 24 cm.
gesign. l.o.
1
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320
Hamerprijs:
€ 320
Overboden