020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4930
Ernest Dezentje (1885-1972)
Indonesisch rivierlandschap
maroufle
40 x 30 cm.
gesign. l.o., '26
1
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400
Overboden