5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Landschap. Hierbij schilderij, Königsee
doek, 20 x 35 cm. en board, 27 x 35 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140