1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Leo Eland (1884-1952)
ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de achterzijde
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Overboden