1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4932
update-catalogue
Leo Eland (1884-1952)

'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'

board

26,5 x 21 cm.

gesign. r.o., verso titel

1

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden