020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4933
Hal Wichers (1893-1968)
Indonesisch boslandschap
maroufle
28 x 19 cm.
gesign. l.o.
1
Taxatie: € 150 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden