Catalogusnummer: 6814
James Reineking (1937-2018)

Zonder titel (2003)

ets en aquatint, gesigneerd met initiaal r.o., '03, 40 x 57 cm.

etching and aquatint, monogrammed and dated lower right

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: