5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6175
Rie Weber (1906-1985)

Gezicht op de Amstel en de Magere Brug

doek, gesign. r.o., 1947, 60 x 70 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Hamerprijs: