15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Rosenthal Glass Studio, ontwerp Michael Böhm, dikwandige glazen schaal met gevederde insluitsels,
gesigneerd en genummerd 327-6/50.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40