Rusland, viervaks ikoon, 19e eeuw,
Centraal Christus aan het kruis, in de vakken, Maria met kind, de apostel Markus, aartsengel Michaël en sint Joris. (beschadigingen)
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120