6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6540
Arnout Colnot (1887-1983)

'Hollow Way'

doek, gesign. r.o., 120 x 130 cm.

Ex. Collectie Boendermaker, Tentoonstelling: Carnegie Institute, Pittburgh, PA., U.S.A., cat. nr. 386. Met oude etiketten en adres van de schilder 'Colnot, Bergen (NH)

Taxatie: € 1.800 - € 2.800
Hamerprijs: