'Voorjaar' / 'Voorjaar'
tweemaal doek, één niet ingelijst, één gesign, ander met atelierstempel, 50 x 60 cm. en 40 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Hamerprijs: € 160