8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7300-7342 - Perzische tapijten
Catalogusnummer: 7301
Malayer West Perzië/Iran eerst kwart 20e eeuw

310 x 132 cm

Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 400
Hamerprijs: