1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4874
update-catalogue
Matthieu Wiegman (1886-1971)

De barmhartige Samaritaan

gouache

35 x 27 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440

outbid-warning
Overboden