Catalogusnummer: 2229
Neurenberg, polychroom geschilderde smeedijzeren geldkist, ca. 17e eeuw;

Uitgevoerd met ijzeren banden, handvaten, klampen en slotplaat. Beschilderd met tulpen en de voorzijde met landschappen. Het interieur met afsluitbaar compartiment. Het werkende slot met zeven schoten, gegraveerde en ajour gezaagde plaat. Compleet met sleutel.

39 × 76 × 41 cm

Collectie Velema

Taxatie: € 1.800 - € 2.500
Huidig bod: € 2.500
Hamerprijs: € 2.500

Hamerprijs: € 2.500