020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4913
Gerard Huijsser (1892-1970)
Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad
board
15 x 20 cm.
ongesigneerd
1
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Hamerprijs:
€ 140
Overboden